Alumiiniumist käigusillad

ASC toodetud alumiiniumist käigusillad on juba rida aastaid olnud laialdaselt kasutatavad tooted. Tänu üha kasvavale populaarsusele oli saabunud aeg nende juures paranduste tegemiseks.

ASC Group insenerid vaatasid üle kõik aspektid ja komponendid. Pea-kandetalal parendati alumiiniumisulamit. Tugi-põiktalad vahetati välja kergemate tugevamate ehitusprofiilide vastu. Kõigepealt parandati, kasutades täiesti uut sulamit, põrand.  Käigusild muutus tugevamaks, tänu unikaalsele, kergele konstruktsioonile ja uuele koostetehnoloogiale. See lõi stabiilsema pinna, mis on muutunud ka vähem tundlikuks vigastuste suhtes.

Peale selle, arendati välja uus piirdepostide paigaldamise tehnika, mis on palju stabiilsem ja hõlpsamalt kasutatav. Juhul, kui  käigusilda kasutatakse kõrgel, see peab olema komplekteeritud turvapiiretega.

Alumīnija laipa

Topeltprofiili kontseptsioon tagab jäikuse ja kerguse. Põrand valmistatakse mittelibisevatest  alumiiniumplaatidest. Need plaadid on 1 meetri pikkused, omavahel vahetatavad ja vigastuste korral on igaüks neist eraldi vahetatav.  Käigusilda võib kinnitada haakidega. Haakide paigutus annab võimaluse  käigusilla asendi seadistamiseks. Üks  haakidest on varustatud tuulekaitse-turvakinnitusega. Käsipuud(turvapiirded) võib paigaldada nii  paremale kui ka vasakule käigusilla küljele. Käsipuud  on käänistüüpi, hoides ära sellega nende võimaliku vigastamise transportimisel.

Kõik käigusillad vastavad ettenähtud minimaalsele koormusele 150kg/ m2, mis on kooskõlas HD 1004-P6 nõuetega. Alumiiniumprofiili paksus on 15 cm. Käigusilla  laius on 61 cm.

Standardvariandina on saadaval käigusillad  alljärgnevate pikkustega:

3 meetrit – 18kg

4 meetrit-24kg

5 meetrit-30kg

6 meetrit-36kg

7 meetrit-42kg

8 meetrit-48kg

Exicon Baltic:

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.