Euro/Easy-Clic torntellingud

EURO/Easy Clic on luksusklassi alumiinium-torntellingud. Neid torntellinguid toodetakse eriti kõrgekvaliteetsest 1.6mm paksusest   alumiiniumist. Selle tulemusena on nende komponendid palju kergemad. Lisavõimalusena saab raamide põikpuud tellida libisemisvastase pinnaga. Torntellingute laiused on 0.75m ja 1.35m. Platvormide pikkused on 1.90m, 2.50m, 3.05m ja 4.00m.

aluminija torni
Raam:

Raamid on unikaalse ühendustapi iselukustumise (quick-locking) funktsiooniga. Tänu sellele funktsioonile on raamide ühendus täiesti turvaline ja torntellingute kokkupanek toimub alati õigesti; neid on võimalik hõlpsasti ja kiirelt nii kokku panna kui ka lahti võtta. Raamid vastavad kõigile koormus- ja turvanõuetele. (Näit. EN 1004).

Platvorm:

Platvorm koosneb tugevat keevisraamist, millel on vett mitte läbilaskvast liimpuidust plaat, mis on kaetud mittelibiseva materjaliga. See on varustatud massiivsete tugihaakidega. Platvorm vastab kõige kõrgemaile nõudmistele (3. klass) ja selle kandejõud  on 275 kg. On saadaval ka kerged süsinikkiust  ja eriti kerged süsinikkiust platvormid. Mõlemal platvormil on spetsiaalse kujuga tugihaagid.

Põik-tugiosad:

Euro/Easy-Clic torntellingute diagonaaltoed ja horisontaaltoed valmistatakse sellestsamast luksusklassi  alumiiniumist. Need on väga vastupidavad ja tarnitakse patenteeritud Quick-Lock ® kinnitusfunktsiooniga.

Rattad:

Polüamiidrattad on topelt-pidurisüsteemiga. Alumiiniumtelg on reguleeritav kuni 300mm kõrguseni. Maksimaalne lubatav koormus on 500-800 kg, olenevalt valitud ratta tüübist ja vastab kõigile vajalikele koormus- ja turvanõuetele (Näit., Tüv, EN 1004, DIN 4422).

Toed:

Toed valmistatakse kõrgeima sordi alumiiniumist. Need on saadaval erineva pikkusega ja kindla pikkusega või teleskoopilised. Kõik toed on varustatud kergete ja vastupidavate plastmassist kinnitusosadega.

Euro/Easy-Clic torntellingud :

– Valmistatud eriti kõrgekvaliteetsest  alumiiniumist – komponendid on palju kergemad.

– Quick-locking (kiirlukustus) kinnitusfunktsioon – montaaž, demontaaž on hõlbus, kiire ja turvaline.

– Komponendid vastavad EN 1004 standardile, samuti ka kõigile nõutavatele ohutus-, stabiilsus- ja   vastupidavusnõuetele.

EXICON BALTIC:

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.