Universaalsed alumiiniumtellingud

aluminija torni

Alates 1992.aastast meie alumiiniumtellingud on tähtis toode mobiilsete tellingute turul.

Need alumiiniumtellingud valmistatakse kõrgekvaliteetsest – 2mm paksusest alumiiniumist. Need torntellingud on lihtsad, hõlpsasti kasutatavad ja vastupidavad. Need tooted vastavad kõigile koormus- ja turvanõuetele, mis on nõutavad Euroopa Liidus (Näit. EN-1004/1298/ 2718/12811).

Alumiiniumtellingud on varustatud vastupidava kiil-tüüpi lukustustapiga. Selline konstruktsioon teeb võimalikuks nende hõlpsa kokkupaneku ja lahtivõtmise, ilma, et lukustustappidele koguneks mustust.

Raam / keevitus:

Universaalsete alumiiniumtellingude raamid on sertifitseeritud keevitajate ja komplekteerijate poolt käsitsi toodetud. Kõik meie raamid keevitatakse suurima tugevuse tagava ja töömahukaima meetodiga: TIG käsikeevitusega.

TIG keevitust võib kasutada kõigi keevitamiseks sobivate metallide korral.Seda moodust kasutatakse kõige sagedaminie õhukeste materjalide keevitamiseks (tavaliselt paksusega 0,3 ja 4 mm vahel). TIG keevitusmoodus tagab kõrge kvaliteedi, vähendades miinimumini keevitamise ajal tekkiva räbu ja vajaliku räbusti kogused.

Kõik ASC Grupi TIG keevitajad on kõrgeima kvalifikatsiooni sertifikaatidega, millede uuendamine toimub iga kuue kuu järel. Sel moel tagab ASC kõigile oma toodete keevisliidestele eluaegse garantii.

Platvormid:

ASC platvormid on konstrueeritud kombinatsioonina tööstuslikust disainist ja kõrgekvaliteetsetest sulamitest, mida kasutatakse lennukitööstuses. Selle tulemusena on ASC loonud eriti tugeva profiili, mis seejuures on ka kerge. Muidugi, need platvormid vastavad 3.klassi standarditele (2 kN / m2), kuid tehniliselt need vastavad isegi fassaaditellingute standardile – 4.klassile (3 kN/m2).

Kasutades palju tugevamaid talasid, milledest ¾ keevitatakse kaarkeevitusega, ASC platvormidel on jäik ja tugev konstruktsioon, suure kandejõuga ja väikese kogukaaluga.

ASC platvormid toodetakse parimast Soome puidust. Selle aluseks on 7 kihiline puitliimplaat niiskust mitteimava pinnakattega. Ning muidugi on see kindlasti kulumiskindla mittelibiseva pinnaga. Tugihaagid on 2 tolli paksused, tugevast alumiiniumist. Kõik platvormide materjalid on kõrgekvaliteetsed ja tagavad pikaajalise vastupidavuse.

Exicon Baltic:

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.